Zaloguj się

Sata

Dane techniczne:

  • Typ rozmiarów: rozmiary w mm
  • Wymiar 1: 8 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 17 / 19 mm
  • Wymiar 2: 8 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 17 / 19 mm
  • Z grzechotką: tak
  • Z przegubem: nie
  • Odgięty: nie
  • Nieiskrzący: nie
  • Opakowanie: zestaw

Gwarancja

dostawa
wysyłka
do 30 dni
299,49
Cena brutto / 1 szt.
Zestaw 8 kluczy płasko-oczkowych z grzechotką Gearwrench Sata 09079 Sata09079
299,49zł Cena brutto / 1 szt.
Znajdź podobne produkty

Charakterystyka produktu:

W 1998 roku amerykańska grupa DANAHER TOOL GROUP stworzyła markę SATA charakteryzującą się wysoką jakością wykonania i zastosowanych materiałów narzędzi ręcznych za atrakcyjną cenę. SATA jako jedna z pierwszych w tej branży udzieliła DOZYWOTNIEJ GWARANCJI na swoje narzędzia ręczne, co niewątpliwie świadczy o wysokiej jakości i trwałości narzędzi. Podczas produkcji narzędzi prowadzona jest wnikliwa kontrola jakości o czym świadczy również spełnienie normy ISO 9001. Narzędzia SATA spełniają amerykańskie normy ANSI i niemieckie DIN. W ciągu kilku lat narzędzia marki SATA zdobyły azjatycki rynek narzędzi będąc tam obecnie "kluczowym graczem". Narzędzia SATA dostępne są również na rynku amerykańskim i w Europie Zachodniej. Trwa ekspansja na inne światowe rynki, min. w Polsce. Różnorodność produktów SATA daje możliwość szerokiego zakresu zastosowań narzędzi- od warsztatów samochodowych po prace remontowo-budowlane.
Dzięki swojej trwałości, niezawodności, precyzji wykonania, wysokojakościowym materiałom, nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym i innym zaletom z pewnością zdobędą nasz krajowy rynek.

Dane techniczne:

Zestaw zawiera klucze:
8 10 11 12 13 14 17 19 mm

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Zestaw 8 kluczy płasko-oczkowych z grzechotką Gearwrench Sata 09079

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

Produkt jest objęty dożywotnią gwarancją. Warunkiem rozpatrzenia gwarancji jest prawidłowa eksploatacja produktu w warunkach określonych przez producenta.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.