Zaloguj się

Yato

Gwarancja

dostawa
wysyłka
do 30 dni
62,99
Cena brutto / 1 szt.
Uniwersalny ściągacz do przegubów kulowych Yato YT-0613 YatoYT-0613
62,99zł Cena brutto / 1 szt.
Znajdź podobne produkty

Ściągacz Yato YT-0613 służy do wyciskania sworzni kulistych na drążkach kierowniczych ,drążkach poprzecznych, stabilizatorach itp. Ściągacze T-0613 dzięki konstrukcji wahliwego połączenia szczęki uzyskują dużą rozwartość. Zwężenie szczęk ułatwia dostęp do wyciskanego elementu Wydłużone ramię ściągacza gwarantuje wygodne i pewne trzymanie podczas wkręcania i wykręcania śruby regulacyjnej Drobnozwojny gwint pozwala na precyzyjne sterowanie naciskiem szczęk Szczęki ściągacza wykonane są z wysokogatunkowej stali węglowej Powierzchnia ściągacza YT-0613 jest chromowana. Śruba dociskowa utwardzana, oksydowana.

Dane techniczne:

  • Rozmiar hex: 16 mm
  • Szerokość robocza 17 mm
  • Długość: 265 mm
  • Masa: 990 g

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Uniwersalny ściągacz do przegubów kulowych Yato YT-0613

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

Produkt jest objęty roczną gwarancją producenta w przypadku zakupu na firmę lub 2-letnią gwarancją w przypadku zakupu przez klienta indywidualnego. Szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdują się na stronie producenta.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.