Zaloguj się

Produkt niedostępny
Rooks

Gwarancja

Znajdź podobne produkty

Tester płynu hamulcowego to urządzenie umożliwiające pomiar i wskazanie zawartości wody w płynie hamulcowym klasy DOT3, DOT4, DOT5. Konstrukcja: zwarta, plastikowa obudowa z sondą, badającą przewodność elektryczną w płynie, na podstawie ilości zawartej w nim wody. Prawidłowa wartość powinna mieścić się poniżej 2%. Na opakowaniu znajduje się tabela z poziomami zanieczyszczenia : zielony - poniżej 1% (stan bardzo dobry), zielony/żółty : 1% (stan dobry), zielony/żółty/żółty - 2% (zalecana wymiana), zielony/żółty/żółty/czerwony - 3% (zalecana wymiana), zielony/żółty/żółty/czerwony/czerwony - 4% (konieczna wymiana).


Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Tester płynu hamulcowego Rooks 02.0420

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

Produkt jest objęty roczną gwarancją producenta w przypadku zakupu na firmę lub 2-letnią gwarancją w przypadku zakupu przez klienta indywidualnego. Szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdują się na stronie producenta.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.