Zaloguj się

Produkt niedostępny
Rooks

Gwarancja

Znajdź podobne produkty

Zestaw ściągaczy do swozni i drązków, 5 części marki ROOKS przeznaczony jest do intensywnej pracy w serwisie samochodowym. Udarowe rozłączanie drążków kierowniczych i sworzni kulowych. Konstrukcja: wynarzędzia kute na zimno ze stali średniowęglowej,soka wytrzymałość na obciążenia tętniące (pracę udarową). Powierzchnia chromowana elektrolitycznie dla zapewnienia małego tarcia. Zestaw pięcioelementowy, zawiera 3 widelce o szerokości 17,4 mm, 23,8 mm i 28,5 mm oraz rękojeść do pobijania młotkiem ręcznym i rękojeść do młotka pneumatycznego. W zestawie znajduje się nakrętka kontrująca, którą trzeba używać do pracy narzędziami pneumatycznymi.

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Ściągacze sworzni i drążków kierowniczych Rooks 02.0435

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma), 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.