Zaloguj się

AS-Schwabe

Dane techniczne:

 • Rodzaj: budowlany / warsztatowy
 • Napięcie: 230 V
 • Ilość gniazd: 4
 • Długość przewodu: 40 m
 • Bębnowy: tak

Gwarancja

dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
471,49
Cena brutto / 1 szt.
Przedłużacz AS-Schwabe 811102 AS-Schwabe811102
471,49zł Cena brutto / 1 szt.
Znajdź podobne produkty

Przedłużacz bębnowy niemieckiej firmy AS Schwab, jednego z wiodących producentów i dystrybutorów sprzętu elektrotechnicznego w Niemczech. Zwijany bębnowy przedłużacz elektryczny z przewodem o długości 40 metrów posiada 4 gniazda wtyczkowe. Przedłużacz umożliwia poprowadzenie zasilania do miejsca pracy znajdującego się w znacznym oddaleniu od źródła prądu. Przewód elektryczny jest podłączony do gniazda wtyczkowego. Szpula służy do wygodnego nawijania przewodu na całej długości. Bęben wykonany został z tworzywa sztucznego i jest osadzony na metalowym stojaku, dzięki czemu może się obracać, co umożliwia łatwe rozwijania i zwijanie przewodu elektrycznego. Przedłużacz wyposażony jest w wyłącznik termiczny chroniący go przed nadmiernym wzrostem temperatury. Stopień ochrony przed wnikaniem wody wynosi IP20. Solidna, stabilna podstawa z rękojeścią gwarantuje komfort użytkowania i absolutne bezpieczeństwo. Izolowany uchwyt przeznaczony jest do łatwego przenoszenia. Boczna pokrywa ułatwia wycofanie bębna. Dodatkowym udogodnienie jest również blokada przed przypadkowym rozwinięciem. Przedłużacz wykonany jest z czarnej gumy, co poprawia bezpieczeństwo użytkowania. Ten wysokiej jakości przewód gumowy przeznaczony jest do czasowego użytku zewnętrznego. Przedłużacz spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa. Posiada gniazdo o ochronie normalnej. Polecany jest do użytku profesjonalnego w różnego typu serwisach, warsztatach i na placu budowy. Okaże się przydatny nie tylko w warsztacie, ale także w domu. Przedłużacz znajdzie również zastosowanie w pracach ogrodniczych – ułatwi koszenie trawnika, podcinanie gałęzi pilarką łańcuchową, będzie niezastąpiony w pracy nożycami elektrycznymi do żywopłotu, itp. Podsumowując, przedłużacz bębnowy wyróżnia się solidną budową i wykonany został z trwałych materiałów. Ma duży zasięg, pozwala na 40-metrowe oddalenie sprzętem elektrycznym od źródła zasilania.

Charakterystyka produktu:

 • Bęben przedłużacza wykonany został z tworzywa odpornego na uszkodzenia,
 • Wbudowane zabezpieczenie termiczne chroni przedłużacz przed przeciążeniem.
 • Solidna, stabilna podstawa z rękojeścią gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Dane techniczne:

 • Długość przewodu: 40m
 • Liczba gniazd: 4
 • Izolacja przewodu: winyl
 • Klasa szczelności: IP 20

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Przedłużacz AS-Schwabe 811102

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma) 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna)

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.