Zaloguj się

Produkt niedostępny
Itamati

Gwarancja

Znajdź podobne produkty

Do prawidłowego wzrostu i zdrowego rozwoju rośliny potrzebują odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych. Do rozprowadzania dużych ilości płynów idealnie nadaje się opryskiwacz, który można z łatwością nosić na plecach. Lekki opryskiwacz jest idealny do prac ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, uprawach polowych i szklarniach. Dzięki ergonomicznym kształtom urządzenie idealnie dopasowuje się do Twojej dłoni, a praca z nim to sama przyjemność. Przeznaczony jest do ochrony i pielęgnacji roślin. Stosowany może być także do zwalczania szkodników magazynowych oraz dezynfekcji i dezynsekcji. Jest wydajnym i wszechstronnym urządzeniem. Sprzęty te są tak zaprojektowane, aby ich użytkowanie i eksploatacja były łatwe i wygodne. Dodatkowa lanca, w którą częstokroć są wyposażone ułatwia pracę z wysokopiennymi roślinami. Doskonale nadają się do rozpylania środków ochrony roślin. Plecakowy charakteryzuje się długim zasięgiem oprysku. To profesjonalne urządzenie zwiększa komfort, wydajność i precyzję pracy. W trosce o komfort Twojej pracy, jeśli chodzi o rozpylanie nawozów i środków ochrony roślin, polecamy ciśnieniowy.

Profesjonalny opryskiwacz ITAMATI wyposażony jest w wygodną lancę oraz systemem dźwigniowego pompowania ciśnienia. Plecakowy opryskiwacz ciśnieniowy to niezwykle ekonomiczne urządzenie. Wyróżnia się dużą efektywnością, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Jest idealnym rozwiązaniem dla działkowców i ogrodników. Dodatkowa lanca umożliwia komfortową pracę z wysokimi roślinami i oprysk w miejscach trudno dostępnych takich, jak np. rozległe klomby i wysokie rośliny. Pompa urządzenia jest napędzana poprzez ruch poręczną dźwignią. Ergonomiczne kształty gwarantują przyjemną pracę. Sprzęt jest niezwykle poręczny. Można go swobodnie powiesić na ramieniu za pomocą wygodnych szelek.

Charakterystyka produktu:

 • Opryskiwacz ITAMATI posiada lancę oraz poręczną dźwignię pompowania powietrza.
 • Sprzęt ITAMATI przeznaczony jest do prac ogrodniczych.
 • Opryskiwacz został wykonany z wysokogatunkowego tworzywa.
 • Czyste i szybkie opróżnianie zbiornika umożliwia szeroki wlew.
 • Wygodne szelki pozwala na ułatwienie pracy i przeniesienie ciężaru opryskiwacza na całe ciało użytkownika.
 • Urządzenie wyróżnia duża pojemność zbiornika – dzięki temu użytkownik może pracować dłużej bez potrzeby przerywania pracy.

Dane techniczne:

 • Pojemność: 16l
 • Długość węża: 1,5m
 • Długość lancy: 65cm
 • Ciśnienie robocze: do 4Bar
 • Półprzezroczysty zbiornik

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Opryskiwacz plecakowy Itamati 16l

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

Produkt jest objęty roczną gwarancją producenta w przypadku zakupu na firmę lub 2-letnią gwarancją w przypadku zakupu przez klienta indywidualnego. Szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdują się na stronie producenta.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.