Zaloguj się

Produkt niedostępny
Opryskiwacz ogrodowy 8l Itamati
Nr katalogowy: G00267 EAN: 4895166968884 Gwarancja: 1 rok / 2 lata
Typ zasilania: ręczne Pojemność zbiornika: 8 l Plecakowy: nie
Zobacz zamiennik dla tego produktu
Opryskiwacz przemysłowy 10l Mesto ME3270PE
Symbol: ME3270PE Nr katalogowy: ME3270PE EAN: 4000903327026 Gwarancja: 1 rok / 2 lata
Typ zasilania: ręczne Pojemność zbiornika: 10 l Plecakowy: nie Masa: 2,9 kg
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
493
Cena brutto / 1 szt.

Opryskiwacz ręczny jest uniwersalnym urządzeniem, znajdującym bardzo szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ciecz rozpylona pod ciśnieniem. Sprzęt do rozpylania okaże się idealny do pracy w Twoim ogrodzie, sadzie, szklarni bądź na plantacji roślin. Przeznaczony jest do oprysków roślinności, trawników oraz do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji w mieszkaniach i pomieszczeniach gospodarskich. Korzystając z urządzenia bez wątpienia uzyskasz większą wydajność i odczujesz komfort pracy. Przeznaczony jest do zabiegów pielęgnacyjnych. Doskonale nadaje się do rozpylania środków ochrony roślin, środków przeciw chwastom oraz do pielęgnacji kwiatów, a także do nawożenia roślin w domu i ogrodzie. Urządzenie to jest proste w obsłudze. Ciśnienie potrzebne do rozpryskiwania cieczy wytwarza się za pomocą ruchów pompką tłokową, która jest zainstalowana w zbiorniku. Do rozpylenia cieczy wystarczy jeden ruch ręką – należy poruszyć dźwignię pompki. Napełnimy dozownik płynem i jesteśmy gotowi do pracy. Chcesz, aby Twoje prace w domu, ogrodzie czy sadzie były czystą przyjemnością.

Opryskiwacz ręczny ITAMATI jest bardzo przydatny podczas prac na Twojej działce czy w ogrodzie. Pozwala na optymalne dozowanie środków ochrony roślin, środków przeciw chwastom oraz do wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych w Twoim domu i ogrodzie. Prezentowany model ma pojemność 8l, co pozwala na dłuższą pracę z urządzeniem bez konieczności robienia przerwy na uzupełnianie dozownika. Opryskiwacz ITAMATI jest bardzo lekki, co zapewnia komfort pracy. Posiada regulację szerokość oprysku. Sprzęt wyposażony jest w lancę, która umożliwia dotarcie w trudno dostępne miejsca – środek żywopłotu – oraz ułatwia pracę z wysokopiennymi roślinami.Opryskiwacz ITAMATI wykonany jest z dobrej jakości surowców, co gwarantuje mu sprawne działanie przez lata. W komplecie znajduje się pasek na ramię ułatwiający pracę i zwiększający komfort podejmowanych działań. Opryskiwacz ręczny ITAMATI sprawdza się doskonale przy uprawie drzew i krzewów w ogrodzie i na działce.

Charakterystyka produktu:

 • Opryskiwacz ręczny ITAMATI służy do rozpylania cieczy pod ciśnieniem.
 • Wysoko wydajna pompa opryskiwacza ITAMATI pozwala uzyskać optymalne ciśnienie.
 • Ergonomiczne kształty urządzenia zapewniają komfort pracy.
 • Szeroki wlew gwarantuje szybkie i proste napełnienie cieczą opryskiwacza.
 • Regulowana dysza umożliwia rozpylanie od bardzo delikatnej mgły do długiego strumienia.
 • Opryskiwacz ręczny jest urządzeniem uniwersalnym.
 • Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie urządzenia.
 • Węże są odporne na zużycie.
 • Optymalna długość węża zapewnia swobodną pracę z opryskiwaczem.
 • Zbiornik jest lekki, mocny i trwały.
 • Unikalna konstrukcja wysokoefektywnej pompy gwarantuje bezawaryjną pracę opryskiwacza.


Zobacz zamiennik

Dane techniczne:

 • Pojemność: 8 l
 • Czarny pasek na ramię (długość): 1 m
 • Długość węża: 1,23 m
 • Półprzezroczysty zbiornik

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Opryskiwacz ogrodowy 8l Itamati

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma), 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.