Zaloguj się

Gwarancja

dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
69,49
Cena brutto / 1 szt.
Dzwonek bezprzewodowy Orno Orno
69,49zł Cena brutto / 1 szt.
Znajdź podobne produkty

Marka Orno Polska istnieje na rodzimym rynku już od 1990 roku. Przez ten czas firma bardzo się rozwinęła i obecnie może pochwalić się stabilną pozycję na niezwykle wymagającym rynku elektrotechnicznycznym. Jednym z produktów zaprojektowanych oraz wyprodukowanych przez ten koncern jest dany tutaj nowoczesny dzwonek bezprzewodowy.
Ten model wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w uniwersalnym, białym kolorze. Należy również zwrócić uwagę na fakt, że ten model został opisany przez specjalistów za pomocą raczej wysokiego stopnia ochrony, który jest w tym przypadku równy IP 44. Takie oznaczenie stanowi dla nas informację, że urządzenie jest skutecznie chronione przed szkodliwym wnikaniem pyłów o średnicy 1,0 mm i większych, a także zabezpieczone przed równie niebezpiecznymi strumieniami wody. Z całą pewnością należy również zwrócić uwagę na parametry elektryczne, przy jakich może pracować ten model.
Dzwonek działa bowiem przy zmiennym napięciu znamionowym o wartości 230 V, a z kolei głośność tego modelu wynosi 80 dB.

Dane techniczne:

  • Głośność [dB]: 80
  • Kolor obudowy: Inne
  • Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne
  • Napięcie znamionowe [V]: 230
  • Rodzaj prądu: AC
  • Stopień ochrony (IP): IP44

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Dzwonek bezprzewodowy Orno

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

Produkt jest objęty roczną gwarancją producenta w przypadku zakupu na firmę lub 2-letnią gwarancją w przypadku zakupu przez klienta indywidualnego. Szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdują się na stronie producenta.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.