Zaloguj się

Kärcher
dostawa
wysyłka
do 30 dni
112,99
Cena brutto / 1 szt.
Dysza do piany pianownica 0,6l Kärcher FJ 6 KärcherFJ 6
112,99zł Cena brutto / 1 szt.
Znajdź podobne produkty

Dysza do piany 0.6L Kärcher FJ 6 idealnie nadaje się do łatwego i przyjemnego czyszczenia bezdotykowego za pomocą strumienia piany. Pozwala na bezproblemową pielęgnację samochodu, szkła, posadzek, elementów elewacji, a także wielu innych powierzchni. Dysza zaprojektowana jest w taki sposób by tworzyć pianę, pobierając środek czyszczący z pojemnego 0,6L zbiornika z tworzywa sztucznego. Zbiornik umocowany jest bezpośrednio pod pistoletem, co pozwala na szybką i wygodną wymianę detergentu. Wygodne pokrętło pozwala użytkownikowi na zmianę ilości uwalnianego detergentu i piany. Pianownica jest kompatybilna z wszystkimi rodzajami urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher.

Parametry techniczne:

  • Pojemność zbiornika: 0,6L
  • Wymiary produktu: 28.5x9.3x23cm
  • Masa: 250g
  • Pasuje do serii Karchera: K2, K3, K4, K5, K6, K7

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Dysza do piany pianownica 0,6l Kärcher FJ 6

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją producenta bez rejestracji, przy zakupie dokonanym przez klienta indywidualnego. Szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdują się na stronie producenta.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.