Zaloguj się

Produkt niedostępny
Bosch

Dane techniczne:

  • Napięcie ładowania: 14,4 / 18 V
  • Ładowane ogniwa: Li-Ion

Gwarancja

Znajdź podobne produkty

Wydajna ładowarka do wszystkich urządzeń Bosch - korzystających z akumulatorów 14,4 i 18 V. Urządzenie uniwersalne, ładuje baterie w 60 minut. Ładowarka przeznaczona do akumulatorów Li-Ion. Osprzęt kompatybilny z produktami zielonej linii Bosch.

60-minutowa ładowarka do akumulatorów Li-Ion AL 2215 CV

Charakterystyka:

  • Charakteryzująca się wysoką wydajnością godzinna ładowarka, którą stosować można z wszystkimi urządzeniami systemu Bosch Li-Ion14,4 V i 18 V
  • Wyprodukowana w systemie Power4All, w technologii litowo-jonowej, do ładowania zarówno sprzętów domowych, jak i ogrodowych.
  • Masa: 599 g

Wymiary:

  • 40 x 105 x 125 mm

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - 60-minutowa ładowarka do akumulatorów Li-Ion Bosch AL 2215 CV

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

Producent udziela 2-letniej gwarancji w przypadku zakupu przez konsumenta lub rocznej gwarancji w przypadku zakupu przez firmę. Gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.